Ważne informacje

Miejsce spotkań

Kursy i warsztaty stacjonarne odbywają się zwyczajowo w pracowni na Mokotowie, przy ul. Batorego 20/3. Pracownia zlokalizowana jest w jednym z czterech starych piętrowych pawilonów z lat 70. Przylegających do parku Pole Mokotowskie. Od stacji metra dzieli nas 5 minut drogi. Należy wejść środkowym wejściem (jest domofon) i skierować się na wprost – do piwnicy. W przypadku lekcji indywidualnych istnieje możliwość dojazdu we wskazane miejsce.

Plenery i warsztaty wyjazdowe – miejsce spotkań jest zawsze wskazane w opisie wydarzenia.

Fotografia psów – na sesje z psiakami czy kotami umawiam się w pracowni na Mokotowie, a na sesje plenerowe zwykle zapraszam do parku Pole Mokotowskie.


Dojazd

Najwygodniej dostać się do nas metrem (stacja Pole Mokotowskie) i przejść spacerkiem wzdłuż ul. Batorego w stronę Dzielnicy Ochota. Dojeżdżają tu również autobusy miejskie 119, 168, 174, 195, 700 oraz tramwaje 17 i 33. Jeśli przyjedziesz autem, parking ciągnie się wzdłuż ul. Batorego. Zwykle od godz. 16.00 nie ma większych kłopotów ze znalezieniem miejsca.

Pracownia mieści się w czwartym (ostatnim) licząc od skrzyżowania z Al. Niepodległości jednopiętrowym pawilonie z lat 70. Leżą one wzdłuż parku Pole Mokotowskie w kierunku ul. Św. A. Boboli i Wołoskiej. Należy wybrać środkowe wejście, jest domofon, po wejściu proszę kierować się na wprost, do piwnicy.


Dane do wpłat

Miejsce na kursach, warsztatach i plenerach rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości określonej na stronie danego wydarzenia. Zaliczki proszę wpłacać na konto firmowe:

 TAIDA, Taida Tarabuła
 02-591 Warszawa
 ul. Batorego 20/3
 Konto: PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156

Kontakt ze mną

Telefon: +48 691-945- 610
E-mail: [email protected]

FB:
Taida.pl – Edukacja Fotograficzna
(https://www.facebook.com/Foto.Taida/)

Fotografia psów – Taida
(https://www.facebook.com/FotografiaPsow/)


Prezenty

Możesz zakupić u mnie dla kogoś bliskiego dowolny kurs, warsztaty, plener lub sesję foto. Napisz lub zadzwoń, ustalimy szczegóły, wyślę specjalnie przygotowany voucher do wydruku w formacie A5.


Co trzeba mieć na kursie?

Wystarczy aparat z możliwością manualnych ustawień i coś do notowania. Jeśli jednak niemasz aparatu, nie kupuj go za wszelką cenę przed kursem! Użyczę Ci lustrzankę Nikona lubCanona wraz z obiektywem bez dodatkowych opłat. Na kursie dowiesz się, co ewentualniewarto kupić w ramach posiadanego budżetu. Po kursie zawsze wysyłam uczestnikommateriały w plikach PDF.