Plener na Żuławach i Warmii

Tym razem wybierzemy się w okolice Elbląga i Nowego Dworu Gdańskiego. To pierwszy nasz plener w tym rejonie Polski. Przed nami krajobrazy morenowe, ale i rozległe równiny Żuław, wycieczka na Mierzeję Wiślaną, do Fromborka, ale też na Wyspę Sobieszewską. Będą i domy podcieniowe, i przekop na Mierzei, i morze, i lasy… Przede wszystkim jednak będzie FOTOGRAFIA…  Serdecznie zapraszam!

W programie:

 • plenery: jesienne krajobrazy Warmii i Żuław, przystanie rybackie,  Frombork, Mierzeja Wiślana – oczywiście odwiedzimy też słynny przekop, Ujście Wisły, Kadyny (buczyny i pałac), Żywy Skansen w Żuławkach i Drewnicy, domy podcieniowe w Marynowym, w Orłowie, w Tuji
 • indywidualne konsultacje i porady fotograficzne
 • wieczorne prezentacje zdjęć wraz z ich omówieniem

Dla kogo?

Plener jest przeznaczony dla wszystkich chętnych, bez względu na umiejętności fotograficzne.  Po uprzednim zgłoszeniu istnieje możliwość nieodpłatnego użyczenia aparatu fotograficznego wraz z obiektywem i kartą pamięci, a także statywu na czas pleneru.

Kwestie organizacyjne:

 • termin:

  13-17. października, 2021 – Lista rezerwowa!

 • miejsce: Żuławy i Warmia
 • zakwaterowanie i wyżywienie: Agroturystyka Vitalis k/Elbląga
 • liczba uczestników: max  20 osób
 • Rozpoczęcie 13.10 (środa) o 20.00 – prezentacja zdjęć przywiezionych przez uczestników; zakończenie 17.10 (niedziela) ok. 15.00 – po obiedzie

Prowadzenie:

Taida Tarabuła

Inwestycja:

Plener:

750 zł, a dla uczestników wcześniejszych imprez u Taidy 700 zł

Podana cena obejmuje:

 • udział w plenerach,
 • wieczorne omawianie wybranych zdjęć z pleneru,
 • indywidualne konsultacje fotograficzne,
 • stworzenie galerii wybranych zdjęć z warsztatów i relacji na blogu na stronie taida.pl

Zakwaterowanie i wyżywienie:

420 zł/osobę

Podana cena obejmuje:

4 noclegi, 4 śniadania i 4 obiadokolacje (od śniadania 14.10 do obiadokolacji 17.10.2021)

Podane ceny nie obejmują kosztów dojazdu ani ubezpieczenia uczestników.

Rezerwacja miejsc:

Bardzo proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony oraz o wpłatę zaliczki w wysokości 500 zł na konto PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156, najpóźniej tydzień po zgłoszeniu. W treści przelewu wpisz „plener Żuławy”. Pozostałą część kwoty proszę wpłacić najpóźniej do 12.10.2021 lub gotówką w pierwszym dniu pleneru. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach na 14 dni przed jego rozpoczęciem zwracam 50% zaliczki, z kolei na tydzień przed rozpoczęciem warsztatów zaliczka nie zostaje zwrócona.

Po zakończeniu pleneru uczestnicy otrzymują:

 • rabat na wybrane zajęcia fotograficzne organizowane przez TAIDA, Taida Tarabuła

Zastrzegam sobie prawo do zmian programu i do odwołania warsztatów. Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się grupa minimum 8 osób. W przypadku odwołania warsztatu zwracam uczestnikom wpłacone pieniądze.
UWAGA: Uczestnictwo w warsztatach, plenerach i kursach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestników (wyłącznie w celu ich organizacji), a także na nieodpłatną publikację wybranych fotografii z wizerunkami uczestników powstałych podczas warsztatów, kursów, plenerów na stronach internetowych oraz materiałach reklamujących TAIDA, Taida Tarabuła.

Zapisz się