Warsztaty Fotografii Ruchu

Próbujesz złapać dzieci w trakcie zabawy? A może masz niesforne psiaki, które nie chcą nawet na chwilę się zatrzymać? Może też lubisz robić zdjęcia tańczących par, albo osób biegających w maratonach, młodzieży na deskorolkach, czy fanów windsurfingu w akcji? Zapraszamy Was na warsztat, jakiego jeszcze nie było – Warsztat Fotografii Ruchu!  Poprowadzi go jeden z naszych czołowych  fotografów sportowych, Adam Nurkiewicz.

Do kogo kierujemy warsztat?

Do wszystkich fotografujących, którzy posiadają choć podstawowe umiejętności obsługi swojego aparatu. Szczególnie polecamy ten warsztat osobom, które lubią i chcą fotografować wszelkie przejawy ruchu – wszelkich obiektów uciekających, biegających, jeżdżących, czy latających, tańczących, grających itp.

UWAGA: na pierwsze zajęcia prosimy przynieść ok. 5-10 wybranych fotografii na pen-drive lub dysku. Nie muszą być to koniecznie zdjęcia w ruchu! 

Prowadzenie:

Adam Nurkiewicz

 

Termin: 

16-17. października, 2021

Kwestie organizacyjne:

  • zajęcia odbywają się w godzinach 10.00-17.00
  • miejsce: pracownia przy ul. Koziej 3/5 w Warszawie, zobacz szczegóły dojazdu oraz zajęcia plenerowe w wybranym miejscu w Warszawie
  • liczba uczestników: 4-8 osób
  • Podczas warsztatów w pracowni kawa i herbata oraz przekąski gratis!

Przybliżony harmonogram warsztatu:

Sobota 12. czerwca
10.00-11.00 – powitanie, przedstawienie się, przegląd zdjęć uczestników, sprecyzowanie obszarów zainteresowań
11.00-12.30- prezentacja różnych kategorii fotografii w ruchu i podstawowych technik fotografowania
12.30-14.00 – przydatny sprzęt i ustawienia aparatu w fotografii ruchu
14.00-14.30 – przejazd na część plenerową
14.30-17.00 – plener – wykonywanie zdjęć pod kierunkiem naszego Mistrza
Niedziela, 13. czerwca
10.00-12.00 – plener część – wykonywanie zdjęć pod kierunkiem naszego Mistrza
12.00-12.30 – przejazd do pracowni na Koziej
12.30-15.30 –  edycja i omówienie zdjęć
15.30- 17.00 – archiwizacja zdjęć i bibliografia (książki, które warto znać)

Inwestycja:

800 zł,  a dla uczestników naszych wcześniejszych imprez zniżka 100 zł

Po zakończeniu warsztatu uczestnicy otrzymują:

  • pamiątkowy dyplom
  • 15% kartę rabatową na usługi fotograficzne w firmie Foto-Relax i Prolab w Warszawie
  • rabat na wybrane imprezy fotograficzne organizowane przez TAIDA, Taida Tarabuła

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu i do odwołania warsztatu. W przypadku odwołania warsztatu zwracamy uczestnikom wpłacone pieniądze. Zajęcia odbędą się, jeśli zbierze się grupa min. 6 osób.
Uczestnictwo w warsztatach, plenerach i kursach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestników (w celu ich organizacji), a także na nieodpłatną publikację wybranych fotografii uczestników powstałych podczas warsztatów, plenerów i kursów na stronach internetowych oraz materiałach reklamujących TAIDA, Taida Tarabuła.

Rezerwacja miejsc:

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o dostępności miejsc, poprosimy o wpłatę zaliczki 300 zł, która rezerwuje miejsce. Wpłat prosimy dokonywać  na konto TAIDA, Taida Tarabuła, PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156 najpóźniej tydzień po zgłoszeniu. Pozostałą część kwoty można wpłacić przelewem lub gotówką najpóźniej w pierwszym dniu warsztatuW przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie na 7 dni przed jego rozpoczęciem nie zwracamy zaliczki. W treści przelewu prosimy wpisać „fotografia ruchu”. Jeśli kupują Państwo warsztaty jako prezent, prosimy  koniecznie wpisać w treści przelewu imię i nazwisko osoby obdarowanej!