Warsztaty Fotografii Ruchu

Próbujesz złapać dzieci w trakcie zabawy? A może masz niesforne psiaki, które nie chcą nawet na chwilę się zatrzymać? Może też lubisz robić zdjęcia tańczących par, albo osób biegających w maratonach, młodzieży na deskorolkach, czy fanów windsurfingu w akcji? Zapraszamy Was na warsztat, jakiego jeszcze nie było – Warsztat Fotografii Ruchu!  Poprowadzi go jeden z naszych czołowych  fotografów sportowych, Adam Nurkiewicz.

Do kogo kierujemy warsztat?

Do wszystkich fotografujących, którzy posiadają choć podstawowe umiejętności obsługi swojego aparatu. Szczególnie polecamy ten warsztat osobom, które lubią i chcą fotografować wszelkie przejawy ruchu – wszelkich obiektów uciekających, biegających, jeżdżących, czy latających, tańczących, grających itp.

UWAGA: na pierwsze zajęcia prosimy przynieść ok. 5-10 wybranych fotografii na pen-drive lub dysku. Nie muszą być to koniecznie zdjęcia w ruchu! 

Prowadzenie:

Adam Nurkiewicz

 

Termin: 

12-13. czerwca, 2021

Kwestie organizacyjne:

  • zajęcia odbywają się w godzinach 10.00-17.00
  • miejsce: pracownia przy ul. Koziej 3/5 w Warszawie, zobacz szczegóły dojazdu oraz zajęcia plenerowe w wybranym miejscu w Warszawie
  • liczba uczestników: 4-8 osób
  • Podczas warsztatów w pracowni kawa i herbata oraz przekąski gratis!

Przybliżony harmonogram warsztatu:

Sobota 12. czerwca
10.00-11.00 – powitanie, przedstawienie się, przegląd zdjęć uczestników, sprecyzowanie obszarów zainteresowań
11.00-12.30- prezentacja różnych kategorii fotografii w ruchu i podstawowych technik fotografowania
12.30-14.00 – przydatny sprzęt i ustawienia aparatu w fotografii ruchu
14.00-14.30 – przejazd na część plenerową
14.30-17.00 – plener – wykonywanie zdjęć pod kierunkiem naszego Mistrza
Niedziela, 13. czerwca
10.00-12.00 – plener część – wykonywanie zdjęć pod kierunkiem naszego Mistrza
12.00-12.30 – przejazd do pracowni na Koziej
12.30-15.30 –  edycja i omówienie zdjęć
15.30- 17.00 – archiwizacja zdjęć i bibliografia (książki, które warto znać)

Inwestycja:

800 zł,  a dla uczestników naszych wcześniejszych imprez zniżka 100 zł

Po zakończeniu warsztatu uczestnicy otrzymują:

  • pamiątkowy dyplom
  • 15% kartę rabatową na usługi fotograficzne w firmie Foto-Relax i Prolab w Warszawie
  • rabat na wybrane imprezy fotograficzne organizowane przez TAIDA, Taida Tarabuła

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu i do odwołania warsztatu. W przypadku odwołania warsztatu zwracamy uczestnikom wpłacone pieniądze. Zajęcia odbędą się, jeśli zbierze się grupa min. 6 osób.
Uczestnictwo w warsztatach, plenerach i kursach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestników (w celu ich organizacji), a także na nieodpłatną publikację wybranych fotografii uczestników powstałych podczas warsztatów, plenerów i kursów na stronach internetowych oraz materiałach reklamujących TAIDA, Taida Tarabuła.

Rezerwacja miejsc:

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony. Po otrzymaniu mailowego potwierdzenia o dostępności miejsc, poprosimy o wpłatę zaliczki 300 zł, która rezerwuje miejsce. Wpłat prosimy dokonywać  na konto TAIDA, Taida Tarabuła, PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156 , najpóźniej tydzień po zgłoszeniu. Pozostałą część kwoty można wpłacić przelewem lub gotówką najpóźniej w pierwszym dniu warsztatuW przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie na 7 dni przed jego rozpoczęciem nie zwracamy zaliczki. W treści przelewu prosimy wpisać „fotografia ruchu”. Jeśli kupują Państwo warsztaty jako prezent, prosimy  koniecznie wpisać w treści przelewu imię i nazwisko osoby obdarowanej!