Plener na Kaszubach, październik 2017

Szwajcaria Kaszubska… Wzgórza, jeziora, bajeczne lasy, kolory, jesienne mgły. Jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. A do tego bliskość morza i fokarium na Helu… Przed nami wiele atrakcji.

W programie:

  • wspólne fotografowanie: krajobrazy Szwajcarii Kaszubskiej, Wieżyca, Szymbark i dom na dachu oraz najdłuższa deska świata, wycieczka na Hel, wizyta w fokarium, zamek w Łapalicach, Jar rzeki Raduni, to tylko niektóre atrakcje fotograficzne…
  • wieczorne omawianie wykonanych zdjęć
  • indywidualne konsultacje fotograficzne

Do kogo skierowana jest oferta?

Plener jest przeznaczony dla wszystkich fotografujących, bez względu na wiek i umiejętności.

Zobacz mini galerię zdjęć:

Kwestie organizacyjne:

  • termin: 12-15. października, 2017
  • zajęcia rozpoczynają się śniadaniem 12. października (czwartek) o godz. 9:00, a kończą obiadokolacją 15. października (niedziela)
  • miejsce: Chmielno, agroturystyka
  • prowadzenie: Taida Tarabuła
  • liczba uczestników: 10-18 osób
  • co warto zabrać: aparat fotograficzny (najlepiej choć niekoniecznie lustrzanka cyfrowa), ładowarka i jeśli to możliwe zapasowe baterie do aparatu, statyw, czytnik kart, pen-drive, laptop (opcjonalnie), wygodne ubranie i obuwie terenowe, coś przeciwdeszczowego

Prowadzenie:

Taida Tarabuła

Inwestycja:

850 zł od osoby (790 zł dla uczestników naszych poprzednich imprez)
Podany koszt obejmuje udział w plenerze, 3 noclegi oraz wyżywienie (4 śniadania, 4 obiadokolacje). Cena nie obejmuje kosztów transportu i ubezpieczenia uczestników.

Rezerwacja miejsc:

proszę  o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na dole strony oraz o wpłatę zadatku 300 zł na konto PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156, najpóźniej tydzień po zgłoszeniu. Resztę kwoty proszę wpłacić najpóźniej do 5. października, 2017.  W treści przelewu proszę wpisać „plener Kaszuby”. W przypadku rezygnacji w terminie do 15. września, zwracam połowę zadatku, rezygnacja po tym terminie oznacza, że zadatek zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów rezerwacji noclegów.

Po zakończeniu pleneru uczestnicy otrzymują:

  • rabat na zajęcia fotograficzne organizowane przez TAIDA, Taida Tarabuła

Jako organizator zastrzegam sobie prawo do zmian w programie i do odwołania pleneru. W przypadku odwołania pleneru zwracam uczestnikom wpłacone pieniądze.
Zapisując się na plener, warsztaty lub kurs wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych  (wyłącznie w celu organizacji danej imprezy), a także na nieodpłatną publikację wybranych fotografii, na których są uczestnicy, a które powstały podczas danej imprezy, na stronach internetowych oraz materiałach reklamujących TAIDA, Taida Tarabuła.

Zapisz się