Ważne informacje

Telefon+48 691-945- 610 (proszę pamiętać o prefiksie!) 

E-mail: foto@taida.pl

Miejsce spotkań:

ul. Kozia 3/5, 00-070 Warszawa

Pracownia mieści się w podwórzu zabytkowej kamienicy na Starym Mieście blisko Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego. Po wejściu przez bramę przy Koziej proszę iść prosto aż do końca, do klatki nr IV i zejść do piwnicy.  Na domofonach proszę wbijać numer 235 (są żółte naklejki).


Dojazd

AUTOBUSY: 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 (Krakowskie Przedmieście/Miodowa, przystanek Pl. Zamkowy) lub 160, 190, 527 (Al. Solidarności, przystanek Stare Miasto). Uwaga, w sezonie letnim w weekendy autobusy nie jeżdżą Krakowskim Przedmieściem, ale przez Pl. Piłsudskiego.

TRAMWAJE: 4, 13, 20, 23, 26 (Al. Solidarności, przystanek Stare Miasto).

METRO: (przystanek Arsenał) i ok. 8-10 minut piechotą.

AUTO: najlepiej zaparkować przy ul. Trębackiej, Moliera lub pod Teatrem Wielkim, gdzie jest duży parking i niemal zawsze, gdy są zajęcia, można znaleźć wolne miejsca.


Kontakt ze mną

Telefon: +48 691-945- 610 Bardzo proszę wybierać nr z prefiksem!!!! Nie zawsze jestem w Polsce…
E-mail: foto@taida.pl

FB:
Taida.pl – Edukacja Fotograficzna
(https://www.facebook.com/Foto.Taida/)

Fotografia psów – Taida
(https://www.facebook.com/FotografiaPsow/)


Dane do wpłat

Miejsce na kursach, warsztatach i plenerach rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości określonej na stronie danego wydarzenia. Zaliczki proszę wpłacać na konto firmowe:

 TAIDA, Taida Tarabuła
 00-070 Warszawa
 ul. Kozia 3/5
 Konto: PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156


Kursy i warsztaty stacjonarne odbywają się w pracowni na Starym Mieście, ul. Kozia 3/5, blisko Krakowskiego Przedmieścia i Placu Zamkowego. Pracownia mieści się w podwórzu zabytkowej kamienicy. Po wejściu przez bramę przy Koziej proszę iść prosto aż do końca, do klatki nr IV i zejść do piwnicy.  Na domofonach proszę wybrać numer 235.

W przypadku lekcji indywidualnych istnieje możliwość dojazdu we wskazane miejsce.

Plenery i warsztaty wyjazdowe – miejsce spotkań jest zawsze wskazane w opisie wydarzenia.

Fotografia psów – na sesje z psiakami czy kotami umawiam się w pracowni na Starym Mieście, a na sesje plenerowe zwykle zapraszam do parku Pole Mokotowskie. Istnieje możliwość umówienia sesji plenerowej w innym miejscu.


Co trzeba mieć na kursie?

Wystarczy aparat z możliwością manualnych ustawień i coś do notowania. Jeśli jednak nie masz aparatu, nie kupuj go za wszelką cenę przed kursem! Użyczę Ci lustrzankę Nikona lub Canona lub bezlusterkowiec Fujifilm wraz z obiektywem bez dodatkowych opłat. Na kursie dowiesz się, co ewentualnie warto kupić w ramach posiadanego budżetu. Po kursie zawsze wysyłam uczestnikom materiały w plikach PDF.


Prezenty

Możesz zakupić u mnie dla kogoś bliskiego dowolny kurs, warsztaty, plener lub sesję foto. Napisz lub zadzwoń, ustalimy szczegóły, wyślę specjalnie przygotowany voucher do wydruku w formacie A5.


Polityka Prywatności

Od 25 maja 2018 we wszystkich krajach UE zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W, zwane popularnie RODO

Tutaj znajdziesz informacje nt. zbierania danych osobowych podczas odwiedzania witryny taida.pl oraz w przypadku zakupienia dowolnej usługi lub gotowego zdjęcia w firmie TAIDA, albo też wówczas, gdy chcesz zasięgnąć porady, czy pozyskać informacje na temat interesujących Cię ofert.