Zrób prezent

Szukasz ciekawego, niebanalnego pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Świetnie trafiłeś! U mnie możesz zamówić niemal każdy rodzaj kursu lub usługi fotograficznej.

  1. Najchętniej kupowaną opcją jest Kurs Podstaw Fotografii, Do grudnia 2022 r. był to Kurs Fotografii w Pigułce, prowadzony przeze mnie przez wiele lat, który cieszył się ogromnym powodzeniem wśród amatorów fotografii. Od stycznia 2023 jest to zestaw trzech kursów – Kurs Podstawowy – Poziom A, B i C, które można kupować pojedynczo lub w pakietach
  2. Bardzo często otrzymuję zapytania o Kursy Indywidualne na prezent, taki kurs to pełne 2 lub 3 godziny spotkania i dowolny wybór tematów do przerobienia. Nie jest to opcja zbyt tania i z moich doświadczeń wynika, że jednak kurs w niewielkiej grupie jest zwykle lepszą opcją, nie tylko finansową…
  3. A może chcesz komuś zafundować warsztaty fotograficzne, np. fotografię portretową, reporterską, fotografię psów, obróbkę zdjęć w Lightroomie i Photoshopie, czy np. fotoedycję? To zwykle nieco większy wydatek, ale wart swojej ceny!
  4. Zdarza się, że nie wiesz, co kupić, by osoba obdarowana była zadowolona. Nie ma problemu. Na zaproszeniu napiszemy, co jest do wyboru, a po przekazaniu vouchera, dana osoba sama wybierze to, na czym jej zależy. Przy zakupie vouchera wystarczy wpłacić zaliczkę na daną imprezę. II część można wpłacić tuż przed rozpoczęciem wybranej imprezy/edycji kursu.
  5. Proponuję też zakup  sesji ukochanego zwierzaka
  6. Ważność voucherów na Kurs Fotografii w Pigułce to zwykle cały rok od daty wystawienia. Ważność na  Kurs Indywidualny to 6 miesięcy.
  7. Na wszelkie prezenty przygotowuję imienne vouchery w postaci pliku cyfrowego do wydruku w formacie A5, które wysyłam mailem.
  8. Płatność – wystarczy wpłacić zaliczkę ustalaną indywidualnie (w zależności od ceny zakupu) na konto TAIDA, Taida Tarabuła, ul. Kozia 3/5, 00-070 Warszawa, PKO BP Nr 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156. W tytule przelewu proszę koniecznie podać dla kogo i na jaki kurs jest wystawiony voucher, ewentualnie wybrany termin imprezy!!!

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

+48 691-945-610

foto@taida.pl