Zrób prezent

Szukasz niebanalnego prezentu dla kogoś bliskiego? U nas możesz zamówić niemal każdy rodzaj kursu, warsztatu, lub sesji fotograficznej!

♥ W ramach prezentów przygotowuję imienne vouchery w postaci pliku cyfrowego do wydruku, najlepiej w formacie A5. Pliki wysyłam mailem na adres osoby zamawiającej, po otrzymaniu wpłaty na konto.

♥ Voucher może być wystawiony na określone szkolenia, czy sesję fotograficzną, albo też na dowolną usługę do wyboru, za określoną kwotę. Voucher jest ważny przez rok od daty jego wystawienia.

♥ Płatność za voucher – wystarczy wpłacić zaliczkę ustalaną indywidualnie (w zależności od ceny zakupu) na konto TAIDA, Taida Tarabuła, Nr konta 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156. W tytule przelewu proszę koniecznie podać dla kogo i na co, ewentualnie termin wybranej imprezy.

♥ Skontaktuj się ze mną: Tel./WhatsApp: +48 691-945-610, e-mail: foto@taida.pl

♥ Najchętniej kupowanym szkoleniem, które prowadzimy od kilkunastu lat i stale je udoskonalamy, jest Kurs Podstaw Fotografii, Od marca 2024 roku wracamy przy tym do jego dawnej nazwy, tj. Kurs Fotografii w Pigułce. Jest to kompleksowe szkolenie dla osób, które zaczynają swą przygodę z fotografią lub są na jednym z pierwszych etapów nauki. Ten kurs nie tylko uczy wszystkiego od podstaw, ale ćwiczy spostrzegawczość, proponuje ciekawe techniki, eksperymenty i ćwiczenia, daje też przedsmak różnych dziedzin fotograficznych, które warto zgłębiać i rozwijać na dalszych etapach…

♥ Bardzo często otrzymuję zapytania o Kursy Indywidualne na prezent, taki kurs to pełne 2 lub 3 godziny spotkania i dowolny wybór tematów do przerobienia. Nie jest to opcja tania i z moich doświadczeń wynika, że jednak szkolenie w niewielkiej grupie jest zwykle lepszą opcją, nie tylko finansową.

♥ A może chcesz komuś zafundować warsztaty związane z konkretnym tematem, np. fotografię portretową, reporterską, street, zajęcia z oświetlenia, fotografię psów, obróbkę zdjęć, czy np. fotoedycję? Każdy kurs, warsztat, czy plener jest w zasięgu naszych możliwości i zapewne Twojego portfela… To samo dotyczy oferowanych przez nas sesji fotograficznych 🙂

♥ Zdarza się, że nie wiesz, co kupić, by osoba obdarowana była zadowolona. Nie ma problemu. Na zaproszeniu napiszemy, że to prezent do wyboru, a po przekazaniu vouchera, dana osoba sama wybierze to, na czym jej najbardziej zależy. Możemy się umówić na zakup vouchera na określoną kwotę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

Tel./WhatsApp: +48 691-945-610
e-mail: foto@taida.pl