Indywidualny kurs fotografii

Zapraszam na indywidualne zajęcia z fotografii. Cały program dostosuję do Twoich potrzeb. Również czas trwania kursu zależy od Ciebie. Zajęcia mogą się odbyć w języku polskim, jak i w angielskim.

Do kogo adresowany jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w regularnych kursach grupowych. Tu dopasowuję zarówno termin, czas trwania, jak i zakres merytoryczny. Nie ma znaczenia na jakim jesteś poziomie zaawansowania.

Standardowo kurs trwa dwie pełne godziny zegarowe. Jeśli potrzebujesz dłuższego spotkania, cenę skalkuluję indywidualnie.
Wskazane jest posiadanie aparatu cyfrowego (lustrzanki, kompaktu lub bezlusterkowca) z trybem manualnym. Jeśli jednak nie posiadasz własnego sprzętu fotograficznego, udostępnię Ci lustrzankę cyfrową (Canon lub Nikon) wraz z obiektywami – bez dodatkowych opłat.

Czego możesz oczekiwać na kursie?

Obsługa aparatu nauczysz się jak samodzielnie ustawiać wszelkie funkcje w aparacie, by móc świadomie wykorzystywać sprzęt w jak największym stopniu…
Kompozycja, światło i barwa poznasz zasady klasycznej kompozycji, pokażę Ci częste błędy i podpowiem, jak ich unikać. Dowiesz się też, jak i po co łamać klasyczne zasady… Jakie światło daje efekty, jak używać barw i ich zestawień.
Zakupy sprzętu fotograficznego Jeśli chcesz, mogę Ci doradzić co, gdzie i jak kupować, co jest ważne, a co mniej i jak dobrać najlepszy sprzęt do Twoich indywidualnych potrzeb
Przegląd portfolio Jeśli masz taką potrzebę, możemy umówić się na spotkanie, na którym obejrzę Twoje prace i podpowiem Ci, co jest ich mocną, a co słabszą stroną
Obróbka zdjęć Pokażę Ci możliwości kilku programów darmowych, a jeśli wolisz – również zaawansowanych programów do edycji – Photoshopa i (w mniejszym stopniu) Lightrooma

Kurs w prezencie?

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent i wykupić voucher na ten kurs, zajrzyj TUTAJ

Szczegóły organizacyjne:

Cena szkolenia:

  • 1 godzina zegarowa 250 zł
  • 2 godziny zegarowe 450 zł
  • 3 godziny zegarowe 600 zł

W cenie kursu, oprócz uczestnictwa w zajęciach, uczestnik otrzymuje:

  • Kawę, herbatę, wodę mineralną i ciastka (podczas zajęć w pracowni)
  • Użyczenie sprzętu fotograficznego (w razie braku własnego)
  • Materiały w plikach pdf na interesujący temat

Miejsce spotkania:

Pracownia, ul. Kozia 3/5 na Starym Mieście, blisko Pl. Zamkowego. Bardzo proszę przed przyjazdem odwiedzić zakładkę : https://www.taida.pl/wazne-informacje/ aby bez problemu do nas trafić.

W wyjątkowych sytuacjach możemy się również umówić w zaproponowanym przez Ciebie miejscu

Zapisz się:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *