Opinie o obozach fotograficznych

Ostatnio poprosiliśmy paru młodych ludzi, którzy już u nas byli,  co sądzą o wyjazdach na nasze obozy i zimowiska fotograficzne. A oto ich odpowiedzi:

„Pojechałem z Taidą i Przemkiem na obóz fotograficzny na Mazury. Szybko okazało się, że jest to 10-dniowa przygoda życia, po której pozostały mi niesamowite wspomnienia, tysiące zdjęć, a także umiejętności, zdobyte dzięki życzliwości, otwartości i profesjonalizmowi Taidy i Przemka. Zwiedziliśmy też wiele miejsc, niedostępnych dla zwykłych zjadaczy chleba. Jesteście najlepsi!”

Jeremi Ł.

___________________________

„Obozy fotograficzne z Taidą i Przemkiem to dużo praktycznej wiedzy, połączonej z rewelacyjna zabawa w malowniczych miejscach, to również początek wieloletnich przyjaźni i dzielenia wspólnych pasji. Jesli jeszcze sie wahasz, moge szczerze powiedziec, ze to były najlepsze obozy na jakich kiedykolwiek byłam. Uwaga – uzależniają :)”

Weronika B.

___________________________

„O obozie dowiedziałam się z internetu, pojechałam i…. to był najlepszy obóz na jakim kiedykolwiek byłam. Miejsca idealnie dobrane do uwiecznienia najpiękniejszej przyrody jaka jest oczywiście w Polsce. Wykwalifikowana kadra – widać pełny profesjonalizm i kochają to co robią. Kadra do osób podchodzi z szacunkiem i niekiedy traktują jak swoje „dzieci” 🙂  Miejsca zakwaterowania wybierają na wysokim standardzie – ale nie to jest najważniejsze. Bardzo miło wspominam każdy obóz spędzony ze świetną ekipą i prowadzącymi Taidą i Przemkiem. Polecam polecam polecam !!! Warto zapłacić niewielkie pieniążki i spędzić najlepsze 2 tygodnie swoich wakacji :)”

Kasia Sz.

___________________________

„Jeśli chodzi o obozy, to polecam wszystkim, są inspirujące bardzo kreatywne, panuje na nich luźna i rodzinna atmosfera, instruktorzy to najlepsi nauczyciele jakich można sobie wymarzyć, moi mentorzy 🙂  dają kopa pozytywnej energii i motywacji do działania nawet jak jest słabszy dzień. Więc jeszcze raz jak najbardziej polecam jeśli ktoś chce się nauczyć fotografować lub po prostu spędzić czas ze świetnymi ludźmi”

Marcela K.

___________________________

„Te obozy to czysta przyjemność. Piękne miejsca, cudowni ludzie, wspaniała atmosfera i oczywiście profesjonalni prowadzący, którzy bardzo dobrze potrafią przekazać wiedzę. Nie ma czasu na nudę, każdy dzień wypełniony jest ciekawymi zajęciami i wycieczkami. Polecam wszystkim, którzy interesują się fotografią i chcą zgłębić swoją wiedzę na ten temat.”

Karolina Z.

___________________________

„Czym są obozy fotograficzne z Taidą? Czymś niezapomnianym, co zostaje w pamięci jak cenna fotografia. Nowi ludzie, nowe doświadczenie, nowe pasje, nowa wiedza i ta atmosfera…”

Gosia G.

___________________________

„Uczestniczyłam w 3 obozach organizowanych przez Taidę i Przemka, na których stawiałam swoje pierwsze kroki z fotografią. Taida i Przemek są wspaniałymi nauczycielami, widać, że kochają to co robią i swoją miłością do fotografii zarażają innych. Cieszę się, że poznałam takich ludzi, spędziłam czas w cudownej atmosferze i odnalazłam nową pasję. Polecam wszystkim! :)”

Ewa R.

___________________________

„Dzięki Taidzie i Przemkowi odkryłem fotografię na nowo. Poznałem tajniki fotografii dokumentalnej, tak bardzo dla mnie ważnej. Wiedzę, którą nabyłem wykorzystuję do teraz.”

Piotr Matey, http://piotrmatey.com

___________________________

„Z Taidą i Przemkiem byłam w sumie na dwóch obozach – i szczerze mogę powiedzieć, że z żadnego z nich nie wróciłam rozczarowana. Odbywają się one zawsze w naprawdę przepięknych miejscach, gdzie dobrych plenerów zdjęciowych na pewno nie zabraknie. Jeżeli chodzi o zajęcia, to są one prowadzone w rewelacyjny sposób – przyswajanie wiedzy przebiega na nich niemalże bezboleśnie 🙂 Dużą część nauki stanowi po prostu wykonywanie zadań fotograficznych, dzięki którym nie tylko można sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce, ale też popracować nad rozwojem kreatywności i tej niezbędnej dla każdego fotografa zdolności do ,,patrzenia” na świat przez obiektyw. Dlatego każdemu, kto chciałby w fajnej atmosferze rozwijać swój warsztat fotograficzny – serdecznie ten obóz polecam.”

Emilka Z.

___________________________

„Jak w paru słowach opisać obozy Taidy? To proste! Łatwa i zrozumiała nauka fotografii, świetna zabawa, ogromna swoboda i równie fajni prowadzący, jak uczestnicy.”

Bartek W.

___________________________

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *