Plener w dawnych zakładach młynarskich

Kolejny plener industrialny przed nami! Tym razem zapraszamy do dawnych zakładów zbożowo-młynarskich w Warszawie na Żeraniu. Obecnie znajduje się tam Centrum Sportów Ekstremalnych Martjack Extreme.

Dla kogo:

Plener przeznaczony jest dla wszystkich fotografujących, niezależnie od umiejętności.

W ramach pleneru będziemy mogli realizować swoje indywidualne wizje fotograficzne bazując na pięknym industrialnym klimacie miejsca. Po plenerze poprosimy Was o przesłanie zdjęć do galerii poplenerowej, którą opublikujemy na naszych stronach. Ponadto będziemy prosić o przekazanie kilku zdjęć od osoby właścicielom obiektu do zamieszczenia na ich stronach www.

Miejsce spotkania:

Spotykamy się 14. kwietnia (niedziela), 2013 r.o godz. 10.30  pod szlabanem przy wjeździe. Jeśli ktoś chce, może spokojnie wjechać na teren samochodem. Czas trwania pleneru – ok. 4 godziny.

Będziemy mieli możliwość fotografowania niemal wszędzie na terenie całego Centrum Sportów Ekstremalnych (dawne zakłady zbożowo-młynarskie). Poza industrialną architekturą, mamy do dyspozycji kilkanaście tysięcy m2 podziemnych labiryntów, klatek, sal na piętrach, pozostałości po dawnych urządzeniach i maszynach. Jeśli ktoś będzie miał życzenie, może też skorzystać z oferty Centrum 🙂

Dojazd:

samochodem lub autobusem linii 705 lub 735 z przystanku Metro Marymont. Należy wysiąść na przystanku „Zakłady zbożowe 01” (przystanek na żądanie)

Mapa dojazdu

Inwestycja:

25 zł a dla uczestników naszych wcześniejszych imprez 20 zł
Wpłaty prosimy dokonać na nasze konto do dnia 10. kwietnia, 2013

Zapisy:

prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Zapisz się

[easy_contact_forms fid=19]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *