Warsztaty z Tomkiem Sikorą – Opowiadanie o Człowieku

Zapraszamy Was serdecznie na zapowiadane od dawna spotkanie z mistrzem fotografii, Tomkiem Sikorą. Warsztaty miały pierwotnie trwać pełne dwa dni, jednak musiały zostać nieco skrócone. Dlaczego? Ponieważ wierzymy, że chcecie wziąć udział w niedzielnym Marszu Miliona Serc

Do kogo kierujemy warsztaty?

Do osób, które znają podstawy obsługi aparatu i pragną fotografować ludzi w sposób oryginalny i twórczy, a także przeżyć wspaniałą fotograficzną przygodę z jednym z najwspanialszych polskich artystów fotografów.

Warsztaty w prezencie?

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent i wykupić voucher na te warsztaty, zajrzyj TUTAJ

Termin:

29-30. września, 2023 (piątek-sobota)

Zajęcia odbywają się w piątek 18.00-21.00 oraz w sobotę od 10.00 do 18:00 z godzinną przerwą na lunch (12.30-13.30)

Kwestie organizacyjne:

  • miejsce: pracownia fotograficzna ul. Kozia 3/5, Warszawa
  • grupa – max 12 osób
  • Cena: 699 zł (zniżka dla stałych klientów 50 zł) 

Prowadzenie:

Tomek Sikora

Myślę, że Tomka Sikory nie trzeba Wam przedstawiać. Wśród wielu polskich fotografów to właśnie on się wyróżnia jako artysta  niebanalny, wysoce kreatywny, niekonwencjonalny, arcy-zdolny, nietuzinkowy,  zaangażowany i jeszcze wiele, wiele można by wymieniać… Znakomita kariera fotograficzna nie przeszkadza Tomkowi być człowiekiem wielkiego formatu, ogromnej kultury, skromności, ale i wyjątkowego poczucia humoru i otwartości na drugiego człowieka.

Jeśli tylko czujesz się gotowa/gotowy, zapisz się wypełniając poniższy formularz:

Miejsce na warsztatach rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 350 zł na konto firmowe:
TAIDA, Taida Tarabuła, PKO BP 74 1020 1169 0000 8202 0122 7156. W treści przelewu wpisz „Tomek Sikora” oraz podaj imię i nazwisko uczestnika. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztacie na 5 dni przed jego rozpoczęciem nie zwracamy zaliczki.

Uwagi dodatkowe:

Jeśli nie posiadasz swojego aparatu,  istnieje możliwość nieodpłatnego skorzystania z naszego sprzętu (do dyspozycji uczestników kilka lustrzanek Nikona i Canona oraz bezlusterkowce Olympus i Fujifilm, różne obiektywy, statywy, lampy reporterskie)

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu i do odwołania warsztatów.
Uczestnictwo w warsztatach, plenerach i kursach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestników (wyłącznie w celu ich organizacji), a także na nieodpłatną publikację wybranych fotografii uczestników powstałych podczas warsztatów, kursów, plenerów na stronach internetowych oraz materiałach reklamujących TAIDA, Taida Tarabuła.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności

Telefon: +48 691-945-610

E-mail: foto@taida.pl