Warsztaty w Borach Tucholskich

Po raz kolejny zapraszamy Was do Starej Brdy na granicy Borów Tucholskich i Pomorza. Tym razem będą to klasyczne zajęcia warsztatowe połączone z plenerami w pięknych okolicznościach przyrody. A wszystko to na przełomie maja i czerwca, gdy dni są długie, a wieczory ciepłe.

W programie m.in.:

 • wykłady i ćwiczenia z różnych aspektów fotografii (ABC fotografii, kompozycja, fotografia reporterska i fotografia przyrody,makrofotografia, fotografia portretowa w świetle zastanym i sztucznym)
 • wspólne fotografowanie:  Boże Ciało w Brzeźnie Szlacheckim, wschód słońca nad pięknym jeziorem, szrot w Miastku, przełom rzeki Brdy, bory sosnowe i piękne buczyny
 • wieczorne omawianie wykonanych zdjęć
 • indywidualne konsultacje fotograficzne
 • przegląd portfolio (prosimy przywieźć swoje wybrane zdjęcia – mogą być to pliki albo wydruki, dowolnie)

Do kogo kierujemy warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich fotografujących, którzy chcą pogłębić swą wiedzę i poprawić warsztat. Jeśli dopiero chcesz się nauczyć robienia zdjęć, ten warsztat jest również dla Ciebie!

Kwestie organizacyjne:

taida przemo

Warto zabrać:

 • aparat fotograficzny, dobrze jeśli ma możliwość ręcznych ustawień
 • przyda się statyw
 • czytnik kart, pen-drive, laptop
 • wygodne ubranie i obuwie terenowe

Miejsce i okolice:

Gospodarstwo Agroturystyczne Łosiowisko położone jest w samym środku lasu. Nie dochodzi tam żadna droga asfaltowa, a najbliższe gospodarstwa są położone o kilka kilometrów dalej. Wokół rozciągają się piękne, pełne grzybów, bory sosnowe, a nieco dalej buczyny pomorskie. W okolicy jest mnóstwo jezior i torfowisk, a tuż przy gospodarstwie przepływa jedna z najczystszych rzek w Polsce – Brda. Teren jest lekko pofałdowany, co czyni krajobrazy jeszcze piękniejszymi.

Zobacz galerię zdjęć z okolic Starej Brdy

W gospodarstwie jest zadaszone miejsce na ognisko i grill, boisko do gry w piłkę lub tenisa. Podczas pleneru będzie dostępny projektor cyfrowy, ekran, komputer, wyposażenie domowego studia. Przywieziemy też różne albumy fotograficzne i podręczniki do nauki fotografowania.

Dojazd:

Jeśli chcesz przyjechać samochodem:

daj znać, podamy Ci współrzędne GPS i dokładną informację o dojeździe

Jeśli chcesz przyjechać PKS lub PKP:

należy dojechać do miejscowości Miastko – odbierzemy Was po uprzednim ustaleniu godziny przyjazdu

Cena:

1250 zł od osoby, a 1100 od uczestników naszych poprzednich imprez fotograficznych
Podany koszt obejmuje udział w warsztatach, 5 noclegów oraz pełne wyżywienie (5 śniadań, 5 obiadokolacji). Cena nie obejmuje kosztów transportu i ubezpieczenia uczestników.

Miejsce na warsztatach rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 500,00 zł na konto, najpóźniej do 30 kwietnia 2013 r. W treści przelewu wpisz „warsztaty Bory Tucholskie”. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach na 14 dni przed jego rozpoczęciem zaliczki nie zwracamy.

Rezerwacja miejsc:

prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy otrzymują:

 • materiały z warsztatów w formie plików pdf
 • 15% kartę rabatową na usługi fotograficzne w firmie Relax-foto i Prolab w Warszawie
 • rabat na większość imprez fotograficznych organizowanych przez TAIDA, Taida Tarabuła
 • zaproszenie do zamkniętego Forum Fotograficznego Fotoszopa

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu i do odwołania warsztatów. W przypadku odwołania warsztatów zwracamy uczestnikom wpłacone pieniądze.
Uczestnictwo w warsztatach, plenerach i kursach jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestników (wyłącznie w celu ich organizacji), a także na nieodpłatną publikację wybranych fotografii uczestników powstałych podczas warsztatów, kursów, plenerów na stronach internetowych oraz materiałach reklamujących TAIDA, Taida Tarabuła.

Kontakt:

Zapisz się

[easy_contact_forms fid=16]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *